Professional Diploma In Marketing

OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU CIM „ Professional Diploma In Marketing”
Szkolenia za zlecenie IRB w okresie marzec – listopad 2007
Dotyczy: Ewa Gugała-Hugues, trener

Ewa Gugała była wg mojej opinii najlepszym trenerem z jakim współpracowaliśmy w trakcie kursu PDM. Zawsze znakomicie przygotowana, potrafiąca zainteresować, zintegrować i zmobilizować grupę do twórczego wysiłku. Znakomicie potrafiąca połączyć bardzo dużą wiedzę teoretyczną z praktyką! Gdybym był właścicielem firmy szkoleniowej Ewa byłaby jedna z pierwszych osób jakiej dałbym angaż na zajęcia związane z marketingiem”.

Pawel Wrobel
Dyrektor ds. PR/ Press Officer
Generali Polska - Generali T.U. S.A.
Public Relations
ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa

Tel: +48-22 543-07-01
Fax: +48-22 543-08-94
Mobil: +48 510-000-920
Email:


Bardzo wysoko oceniam kurs i prace trenerów - Twoją i Maćka i innych, bo każdy z Was się angażował na swój sposób i każdy dzielił się swoją praktyką co dla mnie jest ważne bo dla mnie marketing to przede wszystkim "field" gdzie teorie się potwierdza albo obala.
Jestem bardzo zadowolony ze spotkania z Tobą i z Twoich wykładów a to co jest najcenniejszego to umiejętność dostosowania się do grupy a u nas to nie było łatwe bo każdy z nas miał inne cele z tego kursu i każdemu na czymś innym zależało. Twoja wiedza myślę że jest ugruntowana i dobrze przekazywana, kontakt z grupą perfekcyjny - zawsze byłaś przygotowana i profesjonalna”.

Grzegorz Niziński
Krajowy Koordynator Sprzedaży, Legrand Polska
office +48 22 549 2320
mobile +48 603 073 921Prowadzone przez Ciebie zajęcia były usystematyzowane i bardzo fajne było to, że na każdych następnych zajęciach krótko powtarzaliśmy materiał z poprzednich. Pozwalało to na utrwalenie wiedzy. Nie znajduje, żadnych słów krytycznych, bardzo fajnie prowadzisz szkolenia, czasem można było nas mocniej przycisnąć przy rozwiązywaniu ćwiczeń, choć wiem, ze w piątki to było szczególnie trudno”.

Michał Rączka
Flextronics
ul. Malinowska 28 83-100 Tczew
Telefon: 058 777 72 19
Faks: 058 777 72 03Ewa, bardzo doceniam Twoją wiedzę i umiejętność przekazywania jej nam - studentom. Wszystkie zajęcia były prowadzone w sposób uporządkowany i był też odpowiedni poziom dyscypliny, co nas motywowało do skupienia się i pracy. Nie wszyscy prowadzący zajęcia posiadają taką umiejętność. Szczególnie niektórzy zaproszeni goście – w których mądrość, wiedzę i doświadczenie absolutnie nie wątpię, bo rzeczywiście było widać, że to wszystko posiadają – mieli czasami kłopot z przystępnym i jasnym wyłożeniem tego nam.
Bardzo mi się podobało podsumowanie – powtórka po module Marketing Communication. Taka powtórka pozwoliła zebrać najważniejsze zagadnienia i teraz widzę, o ile łatwiej czyta mi się tę książkę. Cenne były wszelkie Twoje uwagi, w jaki sposób podejść do egzaminu, wszelkie wskazówki językowe, najlepiej pasujące zwroty itp.
Rozumiem teraz, że cel całego kursu to przygotowanie do egzaminu - i nie dało się tego inaczej przeprowadzić. Przykłady które podawałaś – z własnego doświadczenia zawodowego – były bardzo ciekawe i pomagały w zrozumieniu tej trudnej czasem (suchej) teorii.
Zawsze bardzo się cieszyłam, kiedy wiedziałam, ze zajęcia będą prowadzone przez Ciebie, ponieważ wiedziałam, że czas na nich spędzony nie będzie stracony”.

Renata Langner
BZ WBK AIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Zespół Marketingu i Komunikacji
pl. Wolności 15, 60-967 Poznań
tel. (+48) 61 660 57 21
tel. kom. 0695 200 774Co do komentarza na temat Twojej pracy - nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, cieszę się, że mieliśmy okazje Cię poznać i posłuchać o Twoich doświadczeniach. Nie ma to jak dyskusja i praca z kimś, kto zjadł zęby na swojej profesji. Pomagało też na pewno nakierowanie na sposób konstruowania odpowiedzi na egzaminie. I co dla mnie było ważne - pozwalałaś nam na (może czasem przydługie) dyskusje i różne punkty widzenia”.
Marta Busłajew
Marketing Manager | Poland
Colliers International
Pl.Pilsudskiego 3, IV floor
00-078 Warsaw, Poland
4822 331 7800 - Tel
4822 331 7801 - FaxTo był najlepszy kurs w jakim do tej pory uczestniczyłem, pod względem merytorycznym i organizacyjnym”

Wiesław Buszman
Commerce CommunicationsJako trener byłaś dla mnie przede wszystkim wiarygodna i przekonująca, potrafiłaś przekazywaną teorię poprzeć przykładami praktycznymi. Do zajęć byłaś zawsze solidnie przygotowana, cenne były dodatkowe materiały (np. artykuły z prasy), które otrzymywaliśmy od Ciebie. Jestem wdzięczna za cenne wskazówki dotyczące sposobu zdawania egzaminu. Wykazałaś się dużym wyczuciem grupy. Potrafiłaś doskonale nawiązać z nami kontakt, a także stworzyć bardzo dobrą atmosferę współpracy między uczestnikami kursu, co umożliwiło nam wymianę naszych doświadczeń zawodowych”.

Edyta Król
Marketing Manager, Hortex

Next Step  |  Al. Jerozolimskie 133/101, 02-304 Warszawa, tel. 602 418 467,
© 2010 Ewa Gugała-Hugues
Doradzwo biznesowe Warszawa
Projekt & cms: www.zaler.pl